ONKO Fundusz / Zbiórki

ONKOfundusz pozwala przekazywać dowolne kwoty na leczenie konkretnych pacjentów. Środki przekazane podopiecznym portalu, niepomniejszone o prowizje czy opłaty na rzecz organizatorów, stanowią uzupełnienie publicznego finansowania terapii onkologicznych, które mają szansę pomóc przedłużyć życie lub poprawić jego jakość osobom chorującym na śmiertelne choroby onkologiczne.

Dotychczas zebrano: 4810,00 Pomoglo: 71 osób
Pomagam!

Pomoc w walce z nowotworem szpiku

Cel: Rehabilitacja po przeszczepie szpiku kostnego, dalsze leczenie z powodu nawrotu choroby (do zebrania: 30 000 zł)

Gdy słyszymy diagnozę “rak” człowieka paraliżuje, życie przelatuje przed oczami i myślimy, że to koniec. Jednak trzeba się wziąć w garść i walczyć. Mam na imię Iwona. Rozchorowałam się w wieku 33 lat na nowotwór szpiku kostnego, choroba długo miała łagodny charakter jednak w 2016 roku ruszyła do przodu. W maju 2016 przeszłam zawał śledziony, która już wtedy była olbrzymia i utrudniała mi bardzo życie.
szczegóły »
Dotychczas zebrano: 14980,00 Pomoglo: 71 osób
Pomagam!

Sfinansowanie badania genetycznego za pomocą technologii sekwencjonowania genów

Cel: Badania genetyczne umożliwiające personalizację terapii i dalsze możliwości leczenia (do zebrania: 25 000 zł)

Mam na imię Dorota i od ponad 17 lat zmagam się z nowotworem jelita grubego. Po usłyszeniu diagnozy nowotwór złośliwy, nie od razu w nią uwierzyłam, mimo że 4 lata wcześniej, w 1995 roku, mój ukochany tata zmarł na raka jelita grubego w wieku 61 lat. Już wtedy powinna zapalić się w mojej głowie czerwona lampka i może zapaliła się, ale kto z nas myśli o takich rzeczach mając trzydzieści kilka lat?

szczegóły »
Dotychczas zebrano: 110,00 Pomoglo: 4 osoby
Pomagam!

Ostatnia szansa na życie – leczenie zaawansowanego raka jajnika

Cel: Immunoterapia w Niemczech (do zebrania: 150 000 zł)

Mam na imię Krystyna, mam 57 lat. Od 9 lat walczę z zaawansowanym rakiem jajnika -obecnie IV stopnia z przerzutami. Mam kochającą rodzinę i 2 ślicznych wnuczków. Przez 9 lat leczyłam się w ramach publicznej służby zdrowia. Niestety na chwilę obecną wykorzystałam wszystkie standardowe metody leczenia, a chemioterapia, która do tej pory pomagała nie działa już na mój nowotwór. Nie kwalifikuje się także na badania kliniczne ze względu na poprzednie leczenie.
szczegóły »

Głos pacjenta

Głos pacjenta onkologicznego

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać bieżące informacje, wpisz e-mail

Zostań darczyńcą

Zostań darczyńcą

Deklaracja członkowska

Deklaracja członkowska

Kontakt

Polska Koalicja Pacjentów Onkologicznych
ul. Piękna 28/34 lok. 53
00-547 Warszawa

tel.: +48 22 428 36 31
fax: +48 22 428 36 08
e-mail: info@pkopo.pl

policzmysie.pl