Pomoc w walce z nowotworem szpiku

Gdy słyszymy diagnozę “rak” człowieka paraliżuje, życie przelatuje przed oczami i myślimy, że to koniec. Jednak trzeba się wziąć w garść i walczyć.

Mam na imię Iwona. Rozchorowałam się w wieku 33 lat na nowotwór szpiku kostnego, choroba długo miała łagodny charakter jednak w 2016 roku ruszyła do przodu. W maju 2016 przeszłam zawał śledziony, która już wtedy była olbrzymia i utrudniała mi bardzo życie. Jeszcze bardziej wszystko skomplikowało się w sierpniu 2017 roku, gdy po chemioterapii śledziona pękła i została przeprowadzona operacja jej usunięcia. Śledziona ważyła 7 kg i miała 60 cm x 30 cm. W listopadzie przeszłam ciężką chemioterapię i przeszczep szpiku kostnego od dawcy niespokrewnionego. Wyszłam z Kliniki Hematologii w Katowicach 04.01.2018 r. Myślałam, że wszystko będzie dobrze, niestety przeszczep się nie udał i muszę walkę zaczynać od nowa. Zmęczona, obolała, ale gotowa do walki, bo tak bardzo pragnę żyć.

Zebrane środki będą ogromnym wsparciem na rehabilitację po przeszczepie szpiku kostnego oraz dalsze leczenie z powodu nawrotu choroby.

Wszystkim darczyńcom z całego serca serdecznie dziękuję.

Pozostało do końca Zbiórki


2018/04/30

Ostatnio Pomagali


20
20
30
100
20